ÚKLID od A do Z

Beskydská 683
Třinec

Návsí 466
Návsí
725685092

uklidaz@gmail.com

Mytí oken

Naše firma provádí též službu mytí oken. Dobře víme,že mytí oken není zrovna sen našich žen a stává se doslova noční můrou mužů.

Proto využijte této nabídky a udělejte radost sobě nebo svým protějškům. Mnozí již zakusili jak je příjemné věnovat se příjemným věcem a ještě sledovat jak se jim myjí okna. Mnozí si také spočítali,že je to pro ně i ekonomicky výhodnější. Jinými činnostmi v ušetřeném čase vydělají více a odsunou tuto nepopulární práci na někoho jiného.

 Vážení potencionální klienti,věřte že je dávno pryč doba kdy nechat si umýt okna je hanbou a známkou,že nic neumím. Věřte,že dnes je to i prestižní záležitost.

 

Vychutnejte si chvíle klidu a pohody a práci nechte na nás.

 

CENÍK - mytí oken:
Byt 1+1 350,-
 Byt 2+1  450,-
 Byt 3+1  550,-
 Byt 4+1  650,-
 Byt 5+1  750,-
 Byt 6+1  850,-
 Byt 7+1  950,-

 

 

 

 

 

 

 

 

 Uvedené ceny jsou  konečné. V případě silně znečištěných nebo nestandartních oknech je cena upravena dohodou. (Vždy před započetím práce).

Pokud jsou na oknech namontovány žaluzie a jsou součástí mytí oken,cena se navýší zhruba o 50Kč za okno. Možná Vám to připadá mnoho,ale každý kdo zkusil dobře umýt okenní žaluzie tak ví,že to stojí čas,námahu a je třeba si s tím doslova vyhrát.

Pokud vás zajímá jakou dobu budeme u vás tak orientačně počítejte asi 1,5 hod/okno. Přichází většinou dva pracovníci takže za tuto dobu máte vyčištěná dvě standartní okna i s rámy (prostě komplet okno). Věřte,že se můžeme snažit sebevíc,ale určité procesy urychlit nedokážeme a možná jsme o to víc pečlivý,protože to kontrolujete právě Vy.